4.4 C
Ostrołęka
piątek, 26 kwietnia 2024 r.

Zawodnicy UKS ATLETA startowali w Ciechanowie

W hali im. Ireneusza Palińskiego 19 marca odbyły się Mistrzostwa Mazowsza do 23 lat, w których prawo startu mieli również juniorzy.

Ostrołękę reprezentowali młodzieżowiec Wiktor Trzciński i junior Krystian Łuba, zawodnicy UKS ATLETA, których trenuje Władysław Niedźwiecki.

Fotograf ślubny Malwina Łuba

Obaj w swoich kategoriach wagowych uplasowali się na czwartych miejscach. Krystian w kategorii wagowej +109 dźwignął w dwuboju 141 kg, a Wiktor w kategorii wagowej 81 – 216 kg (95+121).

Bardzo dobrze rozpoczął sezon startowy Wiktor ustanawiając rekordy w rwaniu, podrzucie i w dwuboju. W rwaniu poprawił wynik życiowy o 8 kg, w podrzucie o 6 a dwuboju aż o 14 kg.
Drużynowo zwyciężyło WLKS Nowe Iganie Siedlce przed drużyną Mazovi z Ciechanowa, a drużyna z Ostrołęki uplasowała się na szóstej pozycji przed Klamat Łapy i Ciechan Ciechanów.