11.6 C
Ostrołęka
czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

Zawodnicy OKKK na podium (zdjęcia)

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate kyokushin odbyły się 18 marca w Warszawie. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyli medale.

Zwyciężyli: Julita Sęk w kategorii kumite Juniorki -55 kg, Miłosz Kochański w kategorii kumite Młodzicy -50 kg, Dominika Pyskło w kategorii kumite Seniorki -60 kg. Drugie miejsca zajęli: Paweł Goceł w kategorii kumite Młodzicy +60 kg, Paweł Goździewski w kategorii kumite -70 kg, Beata Opęchowska w kategorii kumite Seniorki +65 kg, a trzecie Oliwia Rykowska w kategorii kumite Juniorki młodsze -50 kg.

Fotograf ślubny Malwina Łuba

Ponadto w kategorii kata do drugiej tury przeszło dwoje zawodników: Karolina Zabielska i Mateusz Mostył.

W zawodach udział wzięły 34 kluby. Startowało 280 zawodników.

Sędziami maty byli sensei Artur Orzoł i sensei Krzysztof Ślaski.