16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Zastępca szefa łódzkich policjantów udaremnił jazdę nietrzeźwej kierującej

REKLAMA

Nietrzeźwi kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie dla innych osób. Eliminowanie z ruchu drogowego takich osób to priorytetowe zadanie policjantów podczas służby oraz poza nią. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi udaremnił jazdę nietrzeźwej kobiecie.

Dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na stacji paliw w Grądach kierująca mazdą pod wpływem alkoholu uderzyła w regał oraz barierki ochronne. Dalszą jazdę uniemożliwił jej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Jarosław Rybka. Zabrał kobiecie kluczyki od auta, by nie mogła odjechać, a następnie zadzwonił pod numer alarmowy.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Na miejsce przyjechali policjanci z ostrowskiej drogówki, którzy sprawdzili stan trzeźwości 30-latki. Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Podróżował z nią 33-latek. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. W trakcie interwencji mundurowi ustalili również, że auto nie miało aktualnych badań technicznych. Nieodpowiedzialna kobieta odpowie niebawem przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex