1.3 C
Ostrołęka
niedziela, 28 listopada 2021 r.

Zastępca szefa łódzkich policjantów udaremnił jazdę nietrzeźwej kierującej

REKLAMANOWY-SALON-IVECO-W-OSTROŁĘCE-TARGOR-TRUCK

Nietrzeźwi kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie dla innych osób. Eliminowanie z ruchu drogowego takich osób to priorytetowe zadanie policjantów podczas służby oraz poza nią. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi udaremnił jazdę nietrzeźwej kobiecie.

Dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na stacji paliw w Grądach kierująca mazdą pod wpływem alkoholu uderzyła w regał oraz barierki ochronne. Dalszą jazdę uniemożliwił jej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Jarosław Rybka. Zabrał kobiecie kluczyki od auta, by nie mogła odjechać, a następnie zadzwonił pod numer alarmowy.

REKLAMA

Na miejsce przyjechali policjanci z ostrowskiej drogówki, którzy sprawdzili stan trzeźwości 30-latki. Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Podróżował z nią 33-latek. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. W trakcie interwencji mundurowi ustalili również, że auto nie miało aktualnych badań technicznych. Nieodpowiedzialna kobieta odpowie niebawem przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x