15.6 C
Ostrołęka
środa, 7 czerwca 2023 r.

X Mistrzostwa MKKK

REKLAMA

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się X Mistrzostwa MKKK, które zgromadziły 248 zawodników ćwiczących na co dzień w 12 sekcjach klubu. Ceremonię otwarcia zawodów rozpoczęło uroczyste wejście wszystkich karateków na maty oraz występ artystyczny sensei Artura Prusińskiego i jego podopiecznych

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Jako pierwsi na matę wyszli zawodnicy startujący w kategorii kata, która dla postronnego widza może wydawać się mało widowiskowa, ale wymaga bardzo dobrej techniki i dynamiki podczas wykonywania każdego uderzenia i kopnięcia. Ostatnim etapem turnieju było kumite, czyli to, co karateków pasjonuje najbardziej. Mimo tego, że wszystkie startujące osoby ćwiczą w jednym klubie to po wyjściu na matę liczyło się tylko zwycięstwo i dzięki temu mogliśmy obejrzeć kilka bardzo pasjonujących i interesujących pojedynków w każdym przedziale wagowym i wiekowym.

Impreza ma charakter cykliczny, a jej główne założenie to integracja i prezentacja umiejętności zawodników. Dla niektórych był to pierwszy start w tego typu zawodach. Do najlepszych tradycyjnie trafiły puchary.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex