-2.8 C
Ostrołęka
piątek, 2 grudnia 2022 r.

Wypadek w Ochudnie, z pomocą ruszył policjant po służbie

REKLAMA

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Ochudnie. Rannych zostało dwoje kierujących. Z pomocą ruszył wyszkowski policjant, który wracał po służbie.

Z wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierująca toyotą mieszkanka Wyszkowa nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu oplowi. Oboje odnieśli obrażenia. Lądował helikopter LPR.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Na miejsce zdarzenia jako jeden z pierwszych dotarł policjant wracający do domu po nocnej służbie sierż. szt. Marcin Śliwa. Zauważył, że z osobowej toyoty wydobywa się dym. Podbiegł do auta, aby jak najszybciej wydostać na zewnątrz kierującą. O pomoc poprosił obserwujących świadków, którzy początkowo nie byli skorzy do wsparcia. Dopiero kiedy usłyszeli, że jest funkcjonariuszem zdecydowali się włączyć w akcję ratowniczą.

Mieszkanka Wyszkowa została wydobyta z pojazdu i przeniesiona w bezpieczne miejsce. Policjant udzielił poszkodowanej pierwszej pomocy. Funkcjonariusz poprosił także świadków o sprawdzenie stanu zdrowia drugiego z kierowców oraz udzielenie mu pomocy. Mieszkaniec gminy Rząśnik był zakleszczony, potrzebny był specjalistyczny sprzęt strażacki.

Tym sposobem sierż. szt. Marcin Śliwa skoordynował akcję pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadku do czasu przyjazdu służb.

fot. KPP Wyszków

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex