11.1 C
piątek, 19 kwietnia 2024 r.

Wygrana za trzy punkty, choć nie obyło się bez horroru

Bardzo ciekawe widowisko zafundowali nam ostrołęccy siatkarze w trakcie dzisiejszego wieczoru. Postawa, jaką wykazali na boisku, chwilami przyprawiała nas o kołatanie serca. Było warto. Podopieczni Arkadiusza Piasty wygrali na wyjeździe 3:1 i wracają do domu z kompletem punktów.

To było ważne starcie. Przeciwnicy naszych siatkarzy, podobnie jak w ubiegłym sezonie, reprezentują bardzo stabilna grę, praktycznie nie popełniają błędów własnych. Dlatego z takim przeciwnikiem zawsze gra się ciężko i szuka punktów w twardej walce. Doskonałym odzwierciedleniem jest horror w końcówce pierwszego seta. Więcej w materiale poniżej.

O ile w pierwszym secie Volleyowi udało się wybrnąć z opresji, to trzeci set zasłużenie powędrował na konto przeciwnika. Co najważniejsze. Tuż po oddaniu trzeciej partii ponownie liczniki zostały wyzerowane i wszystko było w rękach naszych zawodników. Podrażnieni przegraną i złymi decyzjami sędziów (tak to delikatnie nazwijmy), ostrołęczanie wyszli z “ogniami w oczach”. Taki widok zapowiadał tylko jedno. Walkę o wygraną i szybkie zakończenie spotkania. Tak też się stało. Czwarty i ostatni set niezwykle szybko powędrował na nasze konto, a tym samym z Sulejówka wywozimy komplet punktów.

UKS Herkules Sulejówek 1-3 SPS Volley Ostrołęka (24-26, 14-25, 25-31, 13-25)

Za tydzień spotkanie z dobrze znanym przeciwnikiem. Do Ostrołęki zawita KPS Siedlce II, z którym wielokrotnie mierzyliśmy się w poprzednich latach. Nie było łatwo. Dlatego już dziś zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków siatkówki.