16.1 C
piątek, 26 kwietnia 2024 r.

Wieloboiści ATLETY Ostrołęka na podium

Wieloboiści ATLETY Ostrołęka 8 maja startowali w Siedlcach.

Zawody były rozgrywane w dwóch grupach wiekowych 7-10 lat i 11-13 lat dla dziewcząt i chłopców w czterech konkurencjach: bieg wahadłowy 4×10 m, trójskok obunóż z miejsca, rzut za siebie piłką lekarską i podrzut sztangi na technikę.

Ostrołęczanie zajęli następujące miejsca:

Wśród dziewcząt do lat 10 zwyciężyła Wiktoria Pawlik, trzecią lokatę wywalczyła Pola Larenta. W grupie 11-13 lat zwyciężyła Natalia Sokołowska, a na trzecim stopniu podium stanęła Laura Dąbkowska. Tuż za nią uplasowała się Karolina Ogniewska.

Wśród chłopców 11-13 lat drugie miejsce zajął Kacper Mróz, ubiegłoroczny zwycięzca Mazowieckiej Ligi Wieloboju. Na trzecim stopniu podium stanął Wojciech Bakuła, a tuż za nim był Dariusz Małkowski.

Ostrołęcka drużyna okazała się najlepszą pierwszego rzutu Mazowieckiej Ligi Wieloboju. Kolejne lokaty zajęli: drugą Sokołów Podlaski, a trzecią Impuls Warszawa.

Trenerami ostrołęckich zawodników są Jakub Borkowski, Zenon Grądzki i Władysław Niedźwiecki.