10 C
Ostrołęka
poniedziałek, 20 marca 2023 r.

Wiadomości Europejskie

REKLAMA

Równać szanse – Duże Granty

Wsparcie projektów rozwijających kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi z małych miejscowości.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Celem organizowanego konkursu jest wsparcie projektów, które będą rozwijały kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi, przydatne zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu. Dzięki aktywnemu udziałowi w projekcie młodzi ludzie: poznają swoje możliwości i uwierzą w siebie; będą potrafili kierować swoimi działaniami i odpowiedzialnie podejmować decyzje;będą lepiej znać i rozumieć otoczenie społeczne w którym żyją; nauczą się nawiązywać współpracę z innymi osobami i rozwijać z nimi dobre relacje.

Aplikować mogą organizacje pozarządowe zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów; powiatowe, miejskie i gminne domy kultury, które otrzymały co najmniej jedną dotację w Programie Równać Szanse; powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne, które otrzymały co najmniej jedną dotację w Programie Równać Szanse z miejscowości do 20 tysięcy złotych.

W konkursie jeden wnioskodawca może złożyć maksymalnie jeden wniosek. Więcej na Eurodesk Polska.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex