16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

MAZOpiknik w Ostrołęce

REKLAMA

W sobotę na plaży miejskiej w Ostrołęce MAZOpiknik. Od rana będą czekały liczne atrakcje, m.in. jarmark z wyrobami regionalnymi, konkursy, warsztaty, gry wielkoformatowe oraz miasteczko zdrowia.

MAZOpiknik rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 22.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Wśród aktywności i atrakcji ostrołęckiego MAZOpikniku m.in. gry wielkoformatowe, malowanie buziek i zaplatanie warkoczyków, a także gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Na pikniku będzie można również wziąć udział w zajęciach jogi czy zumby. Miłośnicy lokalnych smaków znajdą coś dla siebie na jarmarku wyrobów ludowych i produktów regionalnych. Ciekawi wiedzy dotyczącej środków unijnych odpowiedzi na wszystkie pytania znajdą w specjalnej strefie funduszy europejskich.

Bezpłatne badania i konsultacje (np. pomiar ciśnienia krwi, EKG, poziom cholesterolu i cukru, indeks BMI, badania skóry głowy), nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy ambulansów to z kolei oferta piknikowego miasteczka zdrowia.

Od godz. 18 będzie można wziąć udział międzypokoleniowej potańcówce na dechach, a zaraz po niej w silent disco.

MAZOpikniki odbyły się już w Ciechanowie i Płocku. Przed nami jeszcze trzy pikniki w Iłży (30 lipca), Siedlcach (6 sierpnia) i Żyrardowie (23 sierpnia).

Poprzedni artykułWiadomości Europejskie
Następny artykułCo słychać na Mazowszu?

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex