0.3 C
Ostrołęka
sobota, 27 listopada 2021 r.

Sztangiści UKS ATLETA Ostrołęka z medalami

REKLAMANOWY-SALON-IVECO-W-OSTROŁĘCE-TARGOR-TRUCK

Sztangiści UKS ATLETA Ostrołęka pod opieką trenera Zenona Grądzkiego brali udział w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego do 15, 17 i 20 lat w Siedlcach.

Składy drużyn były trzyosobowe. Najlepiej spisała się drużyna męska do lat 17 zajmując 3 lokatę w województwie. Najbardziej punktowali: Igor Więch i Aleksander Płodziszewski. Obaj w swoich kategoriach wagowych również stanęli na trzecim stopniu podium. Igor wyrwał 42 kg a podrzucił 54 kg co dało w dwuboju 96 kg. Aleksander w dwuboju zgromadził 140 kg, na które złożyło się 60 kg w rwaniu plus 80 kg podrzutu.

REKLAMA

Natomiast sztangistki wśród drużyn do 15 lat uplasowały się na 6 pozycji w województwie. Tu najwięcej punktów dla drużyny zdobyła Julia Stachurska i Gabriela Zapust. Dziewczęta w swoich kategoriach wagowych zdobyły brązowe medale. Julia wyrwała 41 kg i podrzuciła 50 kg, a Gabrysia odpowiednio 40 i 50 kg.

U schyłku sezonu startowego i przyśpieszonych rozgrywek drużynowych ze względu na pandemię udział naszych podopiecznych należy uznać za udany – relacjonuje Władysław Niedźwiecki, trener i sekretarz UKS ATLETA Ostrołęka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x