15.6 C
Ostrołęka
środa, 7 czerwca 2023 r.

Świadomie po zdrowie – seniorze zapisz się na warsztaty

REKLAMA

Rada Seniorów w Ostrołęce po raz kolejny pozyskała dotację z urzędu marszałkowskiego na realizację zadania pod nazwą 'Świadomie po zdrowie z Radą Seniorów w Ostrołęce – II edycja”. Inicjatywa kierowana jest do osób powyżej 60 roku życia zajęcia.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

W ramach projektu przewidziano zajęcia teoretyczne – cykl wykładów z ekspertami na tematy związane m.in. z udarem mózgu, pobytem w szpitalu, boreliozą, zasadami stosowania leków. Wykłady będą odbywały się w Centrum Aktywności Seniorów w Ostrołęce przy ul. Bogusławskiego 4. Spotkania zostały przygotowane dla wszystkich uczestników projektu i będą odbywały się w dwóch grupach.

Przewidziano również zajęcia praktyczne ruchowo-relaksacyjne w Parku Wodnym przy ulicy Witosa. Obecnie trwają zapisy. Seniorzy, po dokonaniu wcześniejszego zgłoszenia będą mieli możliwość skorzystania z takich zajęć jak: joga, gimnastyka relaksacyjna, aqua aerobik, zajęcia taneczne i nordic walking. Jedna osoba może uczestniczyć maksymalnie w trzech aktywnościach. Warunkiem udziału w projekcie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej, pobranej ze strony www.ostroleka.pl bądź w Biurze Rady Miasta. Kartę należy złożyć w terminie do 26 maja do godz. 15 w Urzędzie Miasta Ostrołęki przy pl. Gen. J. Bema 1 w Ostrołęce. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Mówiła Elżbieta Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex