16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

STARTUJE Ostrołęcka Liga Badmintona

REKLAMA

Rozpoczynają się rozgrywki w ramach Ostrołęckiej Ligi Badmintona.

Jest to otwarty cykl kolejek ligowych dla amatorów. Odbędzie się pięć rund w grach pojedynczych i podwójnych. Uczestnicy gier singlowych będą podzieleni na ligi uwzględniające umiejętności poszczególnych graczy. Zawodnicy zagrają każdy z każdym, a następnie zajmujący najwyższe miejsca awansują do wyższej ligi i analogicznie osoby zajmujące ostatnie miejsca w swojej lidze spadają do niższej. Dzięki temu systemowi zawodnicy toczyć będą pojedynki z osobami o podobnych umiejętnościach oraz następować będzie rotacja na poszczególnych szczeblach rozgrywek.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Klub Sportowy Badminton Ostrołęka zaprasza do udziału w rozgrywkach, które odbywać się będą w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Stefana Jaracza 5.

Zgłoszenia do ligi badmintona odbywają się poprzez wysłanie maila na adres: bad.ostroleka@gmail.com. Organizator przekaże wówczas szczegóły rozgrywek.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex