-2.8 C
Ostrołęka
poniedziałek, 6 lutego 2023 r.

Srebro i brąz dla UKS Siódemka Ostrołęka

REKLAMA

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie 20 listopada odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Spośród 7 osobowej ekipy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 2 km seniorek zdobyła srebrny medal, przegrywając złoto o 4 sekundy.

Równie pasjonujący finisz miała rywalizacja na 1,5 km juniorek młodszych (U-18). Małgorzata Wierzbowska zdobyła brązowy medal przegrywając srebro o zaledwie 2 sekundy. O medal 'otarła się” Kornelia Rusiłowicz, która w rywalizacji na 1 km dziewcząt U-14 zajęła 4 miejsce.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

5 miejsce na 2 km juniorek (U-20) wywalczyła Izabela Marcińczyk, 7 w Mistrzostwach Mazowsza i 9 w Mistrzostwach Międzywojewódzkich był Artur Mrozek na 3 km młodzików (U-16). Na 19 miejscu w rywalizacji dziewcząt U-12 na 1 km została sklasyfikowana Oliwia Półtorak.

Nie udał się start Julii Pyskło w biegu na 1 km U-14, została przewrócona i ostatecznie nie ukończyła biegu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex