6.6 C
czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

SPS Volley Ostrołęka z kompletem punktów

Za nami kolejny mecz Volleya. Choć wydawałoby się po pierwszym secie, że spotkanie będzie łatwą przeprawą dla ostrołęczan, to kolejny zburzył to, czego oczekiwaliśmy.

W dzisiejsze spotkanie lepiej weszli ostrołęczanie, którzy po kilku minutach pokonali gości 25:18 i to właśnie podopieczni Arkadiusza Piasty prowadzili jeden do zera w setach.

Drugi, to nieznaczna przewaga SPS-u. Sytuacja punktowa wyrównuje się w końcówce. Zawodnicy z Mławy cieszą się ze zwycięstwa 26:24.

Kolejne dwie odsłony to zupełnie inne oblicze tego meczu. Ostrołęczanie dominują w każdym elemencie. Szybko odskakują przeciwnikowi, któremu brakuje pomysłu na to, by ponownie choć na chwilę zagrozić naszym zawodnikom. Volley pewnie wygrywa w stosunku 25:12, 25:13. Tym samym 3 punkty pozostają w Ostrołęce, a drużyna awansuje na 5 lokatę w tabeli.

SPS Volley Ostrołęka – Zawkrze Mława 3:1 (25:18, 24:26, 25:12, 25:13)