32.2 C
Ostrołęka
czwartek, 18 sierpnia 2022 r.

‘Słoneczny” znów w trasie

REKLAMA

Pociąg ‘Słoneczny” wraca. Będzie kursować w relacji Warszawa Centralna – Ustka – Warszawa Centralna. Ponadto, w soboty, niedziele i święta zostanie uruchomiony dodatkowy kurs do Gdyni – ‘Słoneczny – BIS”. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już 18 czerwca.

Po dwóch latach przerwy w trasę na Pomorze znów wyruszy pociąg ‘Słoneczny”. Jego pierwszy kurs – 25 czerwca. Do podróżowania zachęca marszałek województwa mazowieckiego, Adam Struzik.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Pociąg ‘Słoneczny” co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem podróżnych. Po przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19 spodziewamy się jeszcze większej liczby pasażerów, chcących skorzystać z wakacyjnej oferty Kolei Mazowieckich – mówi Robert Stępień, prezes zarządu.

W pociągach ‘Słoneczny” oraz ‘Słoneczny – BIS” można bezpłatne przewieźć psa czy rower. Ponadto, przy okazji podróży połączeniami wakacyjnymi, Koleje Mazowieckie zachęcają również do odwiedzenia i skorzystania ze zniżek u swoich partnerów w ramach akcji ‘Koleją do Kultury”.

Więcej informacji na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex