4.3 C
Ostrołęka
sobota, 23 października 2021 r.

Seryjni włamywacze zatrzymani przez ostrołęckich kryminalnych

REKLAMANOWY-SALON-IVECO-W-OSTROŁĘCE-TARGOR-TRUCK

Policjanci z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o serię kradzieży oraz kradzieży z włamaniem, które w ostatnim czasie miały miejsce na terenie powiatu ostrołęckiego. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to ponad 21 tysięcy złotych.

Pod koniec września i na początku października do ostrołęckiej policji wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Łupem sprawców padły, m.in. elektronarzędzia, sprzęt rtv oraz myjka ciśnieniowa.

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego po ostatniej kradzieży wytypowali sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Ostrołęki w wieku 26 i 41 lat. W aucie, którym się poruszali znaleziono część skradzionych przedmiotów. Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli narkotyki. Obydwaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Część przedmiotów została już odzyskana przez policjantów i przekazana właścicielom.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie złodziejom 5 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Ponadto starszy z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania, a młodszy udzielania narkotyków.

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x