10 C
Ostrołęka
środa, 28 września 2022 r.

Rzucili się z nożami na policjantów

REKLAMA

Służba policjanta bywa niebezpieczna. Ostrowscy policjanci jadąc na interwencję z zamiarem ratowania ludzkiego życia nagle zostali zaatakowani przez dwóch nietrzeźwych braci. Rzucili się z nożami na funkcjonariuszy interweniujących w związku ze zgłoszeniem, że jeden z nich chce zrobić sobie krzywdę. Policjanci obezwładnili ich i zatrzymali.

W środę rano dyżurny policji odebrał zgłoszenie, że mieszkaniec gminy Ostrów Mazowiecka zamierza zrobić sobie krzywdę. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Policjanci wchodząc do domu, gdzie zgłoszono interwencję nie spodziewali się takiego powitania. Za drzwiami stali dwaj mężczyźni trzymający w dłoniach noże z 9 cm ostrzem, z którymi rzucili się na funkcjonariuszy, doszło do szarpaniny. Policjanci obezwładnili napastników i zatrzymali. Funkcjonariusze nie odnieśli obrażeń.

REKLAMAFotograf ślubny Malwina Łuba

Zatrzymani napastnicy to dwaj bracia w wieku 63 i 59 lat. Zostali przewiezieni do aresztu w ostrowskiej komendzie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 63 latek miał 0,8 promila, natomiast 59-latek 0,7 promila alkoholu w organizmie. Gdy bracia trzeźwieli w areszcie policjanci kompletowali materiał dowodowy, na podstawie którego prokurator przedstawił mężczyznom zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy z użyciem noża oraz znieważenia.

Za czynną napaść na funkcjonariusza z użyciem noża obydwu mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex