31.6 C
Ostrołęka
piątek, 1 lipca 2022 r.

Rusza przedsprzedaż biletów na ‘Słoneczny” i ‘Słoneczny – BIS”

REKLAMA

To już 16. edycja popularnego pociągu ‘Słoneczny”. W tym roku wyruszy do Ustki 25 czerwca, w pierwszą sobotę wakacji, a wraz z nim ‘Słoneczny – BIS”, kursujący do Gdyni w weekendy i dni świąteczne. Przedsprzedaż biletów na oba pociągi rozpocznie się już w najbliższą sobotę, 18 czerwca.

‘Słoneczny” już od 2005 roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem podróżnych, m.in. ze względu na krótki czas przejazdu, atrakcyjną cenę czy wysoki komfort jazdy. W tym roku zarówno on, jak i ‘Słoneczny – BIS” będzie zestawiony z nowoczesnych, piętrowych wagonów, przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są one również
w przewijaki, aby zapewnić odpowiednie warunki podróży dla rodzin z małymi dziećmi. Dodatkową zaletą jest także możliwość bezpłatnego przewiezienia roweru. Ponadto, Koleje Mazowieckie gwarantują również bezpłatne przejazdy dla wszystkich czworonogów. Mówi Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Bilety na pociągi ‘Słoneczny” i ‘Słoneczny – BIS” będą dostępne na stronie internetowej, w aplikacjach mobilnych, w kasach biletowych oraz w biletomatach.

Szczegóły na stronie: https://sloneczny.mazowieckie.com.pl/

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex