16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Runmageddon ponownie w Ostrołęce

REKLAMA

Po raz drugi w Ostrołęce organizowany jest ‘Runmageddon”. Odbędzie się 6 sierpnia. W sprawie zainicjowania tego typu imprezy w naszym mieście interpelował radny Mariusz Łuba. Pisaliśmy o tym w materiale “Runmageddon – już 7 sierpnia w Ostrołęce”.

To największy w Polsce i najbardziej ekstremalny w Europie cykliczny bieg przez przeszkody. Organizatorzy zachęcają do oryginalnego spędzenia aktywnego czasu dzieci, młodzież i dorosłych.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Dzieci w wieku od 4 do 11 lat będą ścigać się na trasie formuły Kids. Dla osób po 16 roku życia przygotowano do pokonania 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami w serii Open ‘dla każdego”.
Dla zawodników specjalizujących się w biegach przeszkodowych dedykowana będzie seria Elite, w której będą rywalizować z biegaczami z całej Polski.

W wydarzeniu rozegrane zostaną także mistrzostwa Ostrołęczan. Mieszkaniec, który najszybciej pokona 6 kilometrów i 30 przeszkód zdobędzie specjalny puchar i symboliczne nagrody.

Zapisy do 5 sierpnia przez stronę www.runmageddon.pl.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex