16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Piosenka tygodnia w radiu OKO

REKLAMA

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Piosenka tygodnia codziennie od poniedziałku do niedzieli o godzinie 11:35 i 16:35

Pan Demia & Marcin Chrustowski ‘Ja mówię nie”,

‘Każdego dnia” – nowy singiel zespołu Pan Demia & Marcin Chrustowski

Po świetnie przyjętym debiutanckim singlu zespołu Pan Demia & Marcin Chrustowski ‘Ja mówię nie”, przyszedł czas na kolejny – ‘Każdego dnia”, który pokazuje zgoła inne, bardziej melodyjne oblicze projektu.

Nowy utwór z pewnością świetnie sprawdzi się w okresie wakacyjnym, ma również mocny potencjał w stacjach radiowych. W jaki sposób powstał i jakie ma znaczenie dla Marcina Chrustowskiego? Jest prostym wyrazem mojego prywatnego spojrzenia na życie, na mijający czas, którego jest co raz mniej by zrealizować swoje  plany i marzenia. Piosenka powstała dwa lata temu, odłożyłem ją, jak i wiele innych rzeczy, na bok na czas pandemii. Wrocilem do niej jakieś dwa miesiące temu i wraz z zespołem popracowaliśmy nad jej obecnym kształtem. W tym projekcie jak i w poprzednim ‘Ja mowie Nie’, swoja pomoc zaoferował Krzysztof (Alladyn) Imiolczyk za co jesteśmy mu z chłopakami bardzo wdzięczni, bo efekt jest dokładnie taki, jaki mieliśmy w zamyśle – odpowiada.

Pan Demia & Marcin Chrustowski to zespół złożony z polskich muzyków, ale każdy z nich mieszka na co dzień w Anglii. Grupa uformowała się trochę przez przypadek w okresie pierwszego lockdownu – było dużo wolnego czasu – stad nazwa. Perkusista usłyszał mnie gdzieś w social media, skontaktował się ze mną… I tak się zaczęło. Po pewnym czasie powoli zaczęli dołączać inni członkowie zespołu. Skład zmienił się w przeciągu dwóch ostatnich lat. Tak naprawdę ze starego zostałem tylko ja, ale funkcjonujemy i mamy się bardzo dobrze – opowiada Chrustowski. Potwierdzeniem tych słów jest passa zespołu. Nagrywają nowe utwory, koncertują (niedawno zagrali świetny koncert przed zespołem Dżem, supportują też wiele innych polskich gwiazd.

‘Każdego dnia” jest dostępny, wraz z mocno klimatycznym i pasującym do muzyki video, na zespołowym kanale YT. Już niedługo będzie również dostępny na wszystkich platformach stramingowych. Mocno polecamy śledzić ich social media, zapowiadają kolejne koncerty, oraz – co najważniejsze – nowe piosenki!

https://www.facebook.com/MCPanDemia
https://www.instagram.com/pan_demia_mchrustowski/

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex