14.4 C
Ostrołęka
środa, 4 października 2023 r.

Rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych

REKLAMA

Uczniowie, którzy nie dostali się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych, od poniedziałku 1 sierpnia mogą składać podania w ramach rekrutacji uzupełniającej do innych placówek – informuje ostrołęcki ratusz.

Wnioski należy składać do środy 3 sierpnia do godziny 15. Kandydaci powinni wybrać szkoły i klasy, w których zostały wolne miejsca i złożyć podania do dyrektorów,
a także być w stałym kontakcie ze szkołami, do których chcieliby się dostać. Liczba wolnych miejsc w trakcie tego etapu może ulegać zmianom.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Po przeprowadzeniu drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do klas I liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół pierwszego stopnia na rok szkolny 2022/2023 informacje o liczbie wolnych miejsc zostaną udostępnione w poszczególnych placówkach.

Kandydaci do szkół ponadpodstawowych, którzy nie zostaną przyjęci do szkół dla młodzieży w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2022/2023, będą przyjmowani do tych szkół w trakcie roku szkolnego (na podstawie art. 130 ust. 2 ustawy – Prawo oświatowe).

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex