13.3 C
Ostrołęka
piątek, 23 września 2022 r.

Prestiżowe wyróżnienie dla Biblioteki z Myszyńca

REKLAMA

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu otrzymała prestiżową Nagrodę im. Kierbedziów, przyznawaną dla dla osób i instytucji szczególnie zaangażowanych na rzecz czytelnictwa i bibliotekarstwa. Myszyniecka placówka została wyróżniona w kategorii ‘Pielęgnowanie tożsamości regionalnej’.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Przypominamy, że nagrodę Kierbedziów dotychczas z naszego regionu otrzymała dwukrotnie MBP w Ostrołęce (2006 r. i 2020).

Nagroda im. Kierbedziów jest inicjatywą Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy – Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, która łączy historię z nowoczesnością, promując największe osiągnięcia w obszarze rozwoju bibliotek Mazowsza. Wśród laureatów przyznawanej od 2005 roku Nagrody im. Kierbedziów znalazło się dotychczas 40 bibliotek mazowieckich oraz przeszło 20 działaczy społecznych, kulturalnych oraz samorządowców wspierających rozwój bibliotek. Dziś do tego grona dołącza znakomita grupa wybitnych bibliotekarzy i bibliotek, odbierających wyrazy uznania za działalność prowadzoną w roku 2020 oraz 2021.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex