15.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 20 marca 2023 r.

Policjanci z Wyszkowa pomogli seniorce z zanikami pamięci

REKLAMA

Szybka reakcja policjantów ruchu drogowego na otrzymane zgłoszenie pozwoliła na bezpieczny powrót do domu 70-latki, która cierpi na zaniki pamięci. Mieszkanka Wyszkowa szła pieszo drogą ekspresową S-8. Mundurowych zaalarmował jeden z przejeżdżających kierowców.

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce. Rozmowa z kobietą była mocno utrudniona, nie wiedziała, jak się nazywa, gdzie jest, ani gdzie mieszka. Sprawiała wrażenie kompletnie zagubionej i bezradnej. Mundurowi zatroszczyli się o nią i rozpoczęli ustalanie informacji na jej temat.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Szczęśliwie podczas czynności kobiecie zadzwonił telefon komórkowy. Kiedy mundurowi odebrali go okazało się, że do mieszkanki Wyszkowa zadzwoniła zdenerwowana córka, która szukała matki od kilku godzin. Córka seniorki była w tym czasie przed komendą Policji, aby zgłosić zaginięcie. Z jej relacji jasno wynikało, że 70-latka cierpi na zaniki pamięci.

Gdyby nie reakcja świadka i natychmiastowa interwencja mundurowych ta podróż drogą szybkiego ruchu mogła zakończyć się tragicznie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex