-1.2 C
Ostrołęka
piątek, 21 stycznia 2022 r.

Piosenka tygodnia w Radiu Oko

REKLAMA

Piosenka tygodnia Drunk Gun zespołu Non Omnes codziennie od poniedziałku do niedzieli o 10:35 i 16:35

Non Omnes jest Polską kapelą założoną na terenie Wielkiej Brytanii w 2019 roku przez gitarzystę i głównego kompozytora zespołu Piotra Kazimierskiego, pomimo swego dość krótkiego istnienia jako kapela, muzycy wchodzący w jej skład z muzyka są związani przez ostatnich 20 – 25 lat.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Styl muzyczny prezentowany słuchaczom Non Omnes jest wypadkową kilku gatunków muzyki rockowej i metalowej, od Blues’a,pop rocka, rocka przez hard rock, rock progresywny , stoner rock , punk rock po brzmienia heavy i thrash metalowe, wynika to zarówno z różnych inspiracji każdego z muzyków jak i z chęci stworzenia czegoś co wyróżniałaby się swoim brzmieniem i byłoby trudne do sklasyfikowania w jednym tylko gatunku.

Dzięki takiemu połączeniu udało się osiągnąć brzmienie które zaskakuje a jednocześnie nie wymaga kompromisów pozwalając każdemu z członków grupy na pozostanie w 100% sobą. Zapraszamy serdecznie do naszego kanału YouTube oraz Facebook jak i do subskrybowania i pozostawienia łapki.

Obecny skład Non Omnes:

Piotr ‘Kazik’ Kazimierski ze Szczecina- Gitara solowa i rytmiczna

Grzegorz Mamiński okolice Ostrołęki- Perkusja

Anka Skakanka z Krużewników – Wokal

Caroline z Francji- Bass

Do tej pory grupa wydała Ep którą usłyszeć można na YouTube oraz innych serwisach streamingowych i w chwili obecnej kompletuje resztę materiału aby ukończyć swój pierwszy album ‘Masquerade’.

Dla tych, którzy chcą śledzić co się u nas dzieje, zapraszamy na nasz profil na FB

www.facebook.com/NonOmness

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex
()
x