1.3 C
Ostrołęka
piątek, 26 listopada 2021 r.

Pijany kierowca, łamiący zasady kwarantanny próbował przekupić mławskich policjantów

REKLAMANOWY-SALON-IVECO-W-OSTROŁĘCE-TARGOR-TRUCK

Policjanci zatrzymali do kontroli nietrzeźwego obywatela Ukrainy, który dzień wcześniej przekroczył granicę Polski. Powinien przebywać na kwarantannie, zamiast tego jeździł ulicami Mławy. Zatrzymany próbował przekupić policjantów. Trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano. Patrol ruchu drogowego zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę Volkswagena i zatrzymał go do kontroli. 25-letni obywatel Ukrainy miał ponad 1,3 promila alkoholu. Oświadczył interweniującym policjantom, że zanim wsiadł za kierownicę, pił piwo i wódkę.

REKLAMA

Zatrzymany mężczyzna dzień wcześniej przekroczył granicę Polski, powinien przebywać na kwarantannie. W trakcie interwencji proponował policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności. Był zaskoczony, gdy dowiedział się, że zostaje zatrzymany za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości oraz próbę wręczenia policjantom korzyści majątkowej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Ponadto odpowie przed sądem za niestosowanie się do nakazu odbycia kwarantanny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x