10.5 C
sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Ostrołęczanie podnieśli się po ostatniej przegranej. Tabela i wyniki

Kiedy wychodzisz na boisko, od początku spotkania chcesz, aby wszystko szło po Twojej myśli. Jeśli jednak gra układa się inaczej, są dwa scenariusze. Albo robi się nerwowo, albo następuję duży progres i mecz toczy się tak, jak zakładałeś.

Po pieszym secie zrobiło się nieco nerwowo. Przegrana do 22 na chwilę odebrała komfort nam wszystkim. Jednak kolejne trzy sety, to inna historia. Ostrołęccy siatkarze pewnie pokonali Belsk Duży do 20, 21 i 18.

Takie wygrane z pewnością dodają skrzydeł i pozwalają cierpliwie przygotować się na kolejne spotkania. Przed naszymi siatkarzami jeszcze pięć meczy do zakończenia rundy zasadniczej. Wówczas przekonamy się, które z ekip będą faworytami, a które będą musiały szukać punktów w rundzie rewanżowej, aby pozostać w lidze.

ProNutiva SKK Belsk Duży – KS SPS Volley Ostrołęka 1:3 (25:22, 20:25, 21:25, 18:25)

Pozostałe wyniki 4 kolejki I ligi mazowieckiej

POLCANEX Kobyłka – KTS Flot Iskra Warszawa 3:0 (25:16, 26:24, 25:20),

IŁ Capital Huragan Stare Babice – Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki “Len” 3:1 (25:21, 25:16, 22:25, 25:15),

GKS JAGUAR Wolanów – PSG KPS Siedlce II 2:3 (14:25, 25:22, 18:25, 25:21, 9:15).