-2.8 C
Ostrołęka
piątek, 2 grudnia 2022 r.

Ostrołęczanie podnieśli się po ostatniej przegranej. Tabela i wyniki

REKLAMA

Kiedy wychodzisz na boisko, od początku spotkania chcesz, aby wszystko szło po Twojej myśli. Jeśli jednak gra układa się inaczej, są dwa scenariusze. Albo robi się nerwowo, albo następuję duży progres i mecz toczy się tak, jak zakładałeś.

Po pieszym secie zrobiło się nieco nerwowo. Przegrana do 22 na chwilę odebrała komfort nam wszystkim. Jednak kolejne trzy sety, to inna historia. Ostrołęccy siatkarze pewnie pokonali Belsk Duży do 20, 21 i 18.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Takie wygrane z pewnością dodają skrzydeł i pozwalają cierpliwie przygotować się na kolejne spotkania. Przed naszymi siatkarzami jeszcze pięć meczy do zakończenia rundy zasadniczej. Wówczas przekonamy się, które z ekip będą faworytami, a które będą musiały szukać punktów w rundzie rewanżowej, aby pozostać w lidze.

ProNutiva SKK Belsk Duży – KS SPS Volley Ostrołęka 1:3 (25:22, 20:25, 21:25, 18:25)

Pozostałe wyniki 4 kolejki I ligi mazowieckiej

POLCANEX Kobyłka – KTS Flot Iskra Warszawa 3:0 (25:16, 26:24, 25:20),

IŁ Capital Huragan Stare Babice – Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki „Len” 3:1 (25:21, 25:16, 22:25, 25:15),

GKS JAGUAR Wolanów – PSG KPS Siedlce II 2:3 (14:25, 25:22, 18:25, 25:21, 9:15).

Tabela I ligi mazowieckiej

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1POLCANEX Kobyłka4114123353302
2SPS Volley Ostrołęka4103116394349
3Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec493116385353
4PSG KPS Siedlce II483118410377
5IŁ Capital Huragan Stare Babice48397354339
6ProNutiva SKK Belsk Duży46287349326
7GKS JAGUAR Wolanów44169313334
8UKS Herkules Sulejówek43159285334
9KTS Flot Iskra Warszawa410412339389
10Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki „Len”400212264343

Foto. Facebook KS SPS Volley Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex