14.9 C
Ostrołęka
środa, 18 maja 2022 r.

Ostrołęckie organizacje z dotacją na wypoczynek letni

REKLAMA

Mazowiecki Kurator Oświaty ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego, w tym wypoczynku w czasie tegorocznych wakacji. Pozytywną opinię otrzymało 47 organizacji pozarządowych, które zostaną dofinansowane na łączną sumę ponad 2 mln zł. Dotacje pochodzą z budżetu Wojewody Mazowieckiego na rok 2022.

Pieniądze trafią m.in. do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Ostrołęce. Organizacja na wakacyjny turnus letni otrzymała wsparcie w wysokości ponad 58 tysięcy złotych.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

27 tysięcy złotych otrzyma Oddział Rejonowy w Ostrołęce Polskiego Czerwonego Krzyża, natomiast 33 750 złotych Ostrołęckie Towarzystwo Piłki siatkowej Nike.

Celem konkursu jest zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego w czasie wakacji 2022 r. Wypoczynek ma być realizowany w kraju w okresie 27 czerwca – 31 sierpnia, w szczególności w formie kolonii, półkolonii, obozów i biwaków, połączony z rozwijaniem zainteresowań, uzdolnień lub kompetencji społecznych dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex
()
x