15.6 C
Ostrołęka
środa, 7 czerwca 2023 r.

Ojciec i syn zatrzymani przez ostrołęckich kryminalnych

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego zatrzymali ojca i syna, którzy są podejrzani o kradzież elektronarzędzi oraz paliwa o wartości kilku tysięcy złotych. Usłyszeli zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali elektronarzędzia.

W ubiegłym tygodniu ostrołęccy policjanci odebrali dwa zgłoszenia o kradzieży.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

W pierwszym przypadku sprawcy z zaparkowanego na jednej z ostrołęckich ulic busa ukradli elektronarzędzia o wartości prawie 5 tysięcy złotych. Kilka godzin później na jednej ze stacji paliw w powiecie ostrołęckim doszło do kradzieży paliwa na kwotę prawie 1000 złotych. Sprawca podjechał i zatankował Bmw. Otworzył bagażnik, w którym znajdowały się plastikowe bańki i napełnił je paliwem, a następnie szybko odjechał.

W sprawę zaangażowali się policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego, którzy ściśle współpracowali z pokrzywdzonymi. Wytypowano dwóch mieszkańców powiatu ostrołęckiego w wieku 21 i 49 lat.

Akcja ich zatrzymania została przeprowadzona 9 września na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Mężczyźni byli kompletnie zaskoczeni. W trakcie działań policjanci odzyskali prawie wszystkie elektronarzędzia. Ponadto kryminalni ustalili, że to właśnie młodszy z mężczyzn jest sprawcą kradzieży paliwa ze stacji.

Obydwaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów dotyczących kradzieży, do których się przyznali.

fot. KMP Ostrołęka

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex