16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Odbyła się już szósta edycja polówki w Obierwi

REKLAMA

W upalną sobotę 27 sierpnia po raz szósty odbył się turniej siatkówki na trawie w Obierwi – Polówka 2022. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn z powiatu ostrołęckiego i nie tylko.

Rywalizacja była zacięta, a zwycięstwo odniósł zespół Intrade BVT z Legionowa, podium uzupełniły drużyny Uła Bakuła z Baranowa i Blok Ekipa Łęg Przedmiejski. Wyłoniono także MVP turnieju, wśród panów był to Robert Kowalczyk z Baranowa, a wśród pań Aleksandra Feldo z Legionowa.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Imprezie sportowej towarzyszyło jak co roku wiele innych atrakcji. Organizatorzy przygotowali turniej strzelecki Paintball Zone Olszewka, odbyły się też pokazy freestyle football i fitness w wykonaniu Adriana Duszaka i Natalii Mróz. Stanęła też strefa z dmuchańcami, nie zabrakło gier i zabaw dla najmłodszych, a także strefy gastronomicznej.

Muzycznie imprezę uzupełniły koncerty zespołów ‘Minimal’ i ‘Nika Disco’, całość zakończyła się przy potańcówce pod gwiazdami. Wszyscy bawili się świetnie, kolejna edycja ‘Polówki’ już w przyszłym roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex