16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Nie dała się oszukać

REKLAMA

Niezwykłą trzeźwością umysłu wykazała się mieszkanka gminy Śniadowo, która nie dała się nabrać oszustom. Odebrała telefon od kobiety podającej się za wnuczkę, która prosiła o pieniądze, gdyż spowodowała wypadek. 73-latka zweryfikowała to kontaktując się z synem. Dzięki temu nie straciła oszczędności.

Do łomżyńskich policjantów zgłosiła się mieszkanka gminy Śniadowo i powiedziała, że na jej telefon stacjonarny zadzwoniła młoda kobieta. Drżącym głosem powiedziała, że spowodowała wypadek, potrąciła dziewczynkę i jest na posterunku policji. Tylko wpłacenie 50 tysięcy złotych da jej możliwość wyjścia na wolność.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

73-latka zapytała się z kim rozmawia i sama nieopacznie podała imię swojej wnuczki. Oszustka potwierdziła i poprosiła, żeby ,,babcia” nie rozłączała się i utrzymywała z nią stały kontakt. Seniorka nie posłuchała, rozłączyła się i od razu poszła do syna, żeby zweryfikować zasłyszaną historię. Podejrzenia 73-latki o próbie oszustwa potwierdziły się.

Mówiła podkomisarz Justyna Janowska, oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex