-2.8 C
Ostrołęka
wtorek, 7 lutego 2023 r.

Muzeum Żołnierzy Wyklętych zaprasza na rajd rowerowy

REKLAMA

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zaprasza na I Rajd Rowerowy Pamięci ppor. Józefa Kozłowskiego 'Lasa”. Odbędzie się on w sobotę 25 czerwca na trasie z Ostrołęki do bunkrów żołnierzy XVI Okręgu Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, znajdujących się w pobliżu miejscowości Gleba, w gminie Kadzidło. Udział w rajdzie jest bezpłatny, trwają zapisy.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Trasa liczy około 36 kilometrów. Wiodła będzie z Ostrołęki poprzez lokalne (powiatowe, gminne, leśne) drogi gmin Olszewo-Borki, Lelis i Kadzidło.
Zaplanowane dwa postoje edukacyjne, podczas których pracownicy Muzeum będą mówić o historii podziemia antykomunistycznego oraz ważnych wydarzeniach związanych z działalnością Niezłomnych na terenie północnego Mazowsza.

Start zaplanowany został na godzinę 10 na dziedzińcu Muzeum przy ulicy Traugutta 19. Na uczestników, którzy pokonają trasę, czekają konkursy z nagrodami oraz pamiątkowe gadżety.

Zapisać się można, korzystając z formularza elektronicznego (https://dostartu.pl/rajd-rowerowy-pamieci-ppor-jozefa-koz-owskiego-las-v7519). Tam też znajduje się szczegółowy regulamin imprezy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex