27.8 C
Ostrołęka
piątek, 1 lipca 2022 r.

MKRPA: kontrole punktów sprzedaży napojów alkoholowych

REKLAMA

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrołęce przy współpracy ze Strażą Miejską kontroluje punkty sprzedaży napojów alkoholowych.

Od maja na terenie Miasta Ostrołęki trwają kontrole punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Prowadzone działania ukierunkowane są na sprawdzenie czy przedsiębiorcy przestrzegają przepisów wynikających z ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Straż Miejska w Ostrołęce wspiera działania komisji, a także prowadzi obserwacje, kontrole z zakresu zakłócania porządku pod wpływem alkoholu czy spożywania w obszarze danego punktu. Wszyscy przedsiębiorcy zostają pouczeni o konsekwencjach, jakie spoczywają na nich w przypadku sprzedażny alkoholu nieletnim.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

– Prowadzone działania kontrolne przed i w trakcie wakacji są uzupełnieniem trwających akcji informacyjno-profilaktycznych „Bezpieczne wakacje” – Stop! Po alkoholu nie wchodzę do wody oraz Stop! Po alkoholu nie wsiadam za kierownicę – informuje Mariusz Łuba przewodniczący MKRPA w Ostrołęce.

Info. ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex