2.7 C
wtorek, 23 kwietnia 2024 r.

MKKK – 7 medali podczas Klubowego Grand Prix w Radzyminie

2 października zawodnicy MKKK udali się do Radzymina, aby na matach tamtejszej hali ROKiS walczyć o medale ogólnopolskiego turnieju Klubowego Grand Prix Karate Radzymin 2022. Spotkanie zgromadziło ponad 160 zawodników z 24 klubów.

Każdy z podopiecznych sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca stanął na wysokości zadania, dzięki czemu wszyscy uplasowali się na podium.
Miejsce I zajął Jan Kołakowski, srebrne medale otrzymali Kevin Gorzęba, Małgorzata Kozłowska, Iga Kłos i Jakub Stańczyk, natomiast brązowe Julia Wyszomirska i Aleksander Prusinowski.

Gościem specjalnym zawodów była Monika Zielińska, która wywalczyła tytuł wicemistrzyni MŚ. Jej obecność była dodatkowym bodźcem do jak najlepszego zaprezentowania się na macie dla wszystkich zawodników.

Opiekunami grupy byli sensei Kinga Przybyłek i sensei Krzysztof Pszonak, który znalazł się również w składzie sędziowskim.

Organizatorem spotkania był WKO Poland BC Lenkiewicz.