16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Mazowiecka grupa SPEED podsumowała tydzień

REKLAMA

Policjanci mazowieckiej grupy SPEED na drogach Ostrołęki i powiatu w minionym tygodniu skontrolowali 110 pojazdów i ujawnili prawie 120 wykroczeń. Ponad 70 z nich to przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Trzech kierowców jechało zdecydowanie za szybko w obszarze zabudowanym. Zatrzymano im prawo jazdy na 3 miesiące. Ponadto z uwagi na zły stan techniczny pojazdu mundurowi zatrzymali trzy dowody rejestracyjne.

Działania grupy ‘SPEED” prowadzone są cyklicznie. Do zadań kierowane są radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami oraz oznakowane z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni mundurowi zdecydowanie reagują na przypadki łamania prawa na drodze – przekraczanie prędkości i inne niebezpieczne manewry.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Policyjna grupa SPEED, w skład której wchodzą najbardziej doświadczeni funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego powstała, aby zwalczać agresywne zachowania na drogach. Rejon ich działania nie ogranicza się do terenu jednego powiatu, pojawiają się wszędzie tam, gdzie ich obecność jest potrzebna.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex