16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Matki ‘z promilami’ z dziećmi na plaży

REKLAMA

Nietrzeźwe kobiety ‘opiekowały się’ małymi dziećmi na plaży miejskiej w Łomży. Na pięcioro bawiących się samotnie nad wodą najmłodszych zwrócił uwagę ratownik, który czuwał nad bezpieczeństwem plażowiczów.

Dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że na plaży miejskiej dwie kobiety awanturują się z ratownikiem. Na kąpielisku zjawili się mundurowi. Okazało się, że ratownik czuwający nad bezpieczeństwem wypoczywających zauważył gromadkę dzieci samotnie bawiących się nad wodą. Najmłodsze z nich wyglądało na około 2 lata. Kiedy zainteresował się losem pięciorga dzieci, podeszły do niego dwie kobiety. Oświadczyły, że mają wszystko pod kontrolą. Czuć było od nich alkohol.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Z relacji ratownika wynikało, że zwrócił im uwagę, że łączenie alkoholu z opieką nad dziećmi, a tym bardziej nad wodą jest nieodpowiedzialne. Kobiety nie widziały problemu w swoim zachowaniu i mówiły, że wypiły tylko po piwie. Wtedy wywiązała się awantura.

Policjanci ustalili, że 25-latka przyjechała na plażę z 3-letnim synem i 5-letnią córką. Natomiast 26-latka z synami w wieku 5 i 6 lat oraz 2-letnią córką.

Badania alkomatem wykazały, że młodsza z nich miała blisko promil alkoholu w organizmie, a starsza – ponad pół promila.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę krewnych, a kobiety za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex