-2.8 C
Ostrołęka
piątek, 2 grudnia 2022 r.

Martyna Budziłek – stypendystka sportowa prezydenta Ł.Kulika

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik przyznał kolejne stypendium sportowe. Tym Razem trafiło ono do Martyny Budziłek reprezentującej Uczniowski Klub Sportowy Siódemka. Zawodniczka będzie otrzymywała 200 złotych miesięcznie.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Martyna Budziłek uzyskała pierwszą klasę sportową, złoty medal w biegu na 3000 m podczas Zawodów Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego, 10. miejsce w 65. PZLA Halowych Mistrzostwach Polski (3000 m), 10. miejsce w 97. PZLA Mistrzostwach Polski (5000 m), złoty medal XXVI Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych Zrzeszenia LZS (4000 m), złoty medal w V Ukiel Olsztyn Półmaratonie na trasie 21,1 km, 5. miejsce w X Mistrzostwach Polski Kobiet w biegu na 10 km, srebrny medal w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych (2 km), 6. miejsce podczas 93. PZLA Mistrzostw Polski w biegach przełajowych, zwycięstwo podczas 'Sopockiej Zimy” na dystansie 4 km, złoty medal w Grand Prix City Trail w klasyfikacji ogólnej kobiet.

Fot. UM Ostrołęki

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex