32.2 C
Ostrołęka
czwartek, 18 sierpnia 2022 r.

Krzyczał i był agresywny

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Pułtuska, który nękał sąsiadów i dopuścił się uszkodzenia ich mienia.

Zdarzenia, które analizował Sąd trwały od marca bieżącego roku. Mieszkańców jednego z pułtuskich bloków w środku nocy budziły wulgarne krzyki, głośna muzyka z jednego z mieszkań oraz domofon. Ataki wywołały u sąsiadów stan wielkiego wzburzenia i strachu, przez które nie byli w stanie usnąć. Pomiędzy stronami dochodziło do ciągłych awantur. Mimo wielokrotnych próśb o zaprzestanie negatywnych zachowań sąsiedzki spór nie ustawał. Konflikt zaogniał się, a zachowanie mężczyzny stało się bardziej niebezpieczne dla otoczenia.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Sąd opierając się na zeznaniach świadków oraz historii stosunków sąsiedzkich dał im wiarę. Tym bardziej, że ostatniego dnia lipca 51-latek umyślnie uszkodził drzwi wejściowe w jednym z mieszkań swojego bloku. Nożem zniszczył powłokę lakierniczą powodując straty w wysokości 1500 zł.

Wobec agresywnego mieszkańca Pułtuska interweniowali policjanci. Trafił do celi. Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

fot. KPP Pułtusk

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex