14.4 C
Ostrołęka
środa, 4 października 2023 r.

Kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży

REKLAMA

Od początku wakacji, we współpracy z innymi służbami, policjanci przeprowadzają kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W ostatnich dniach funkcjonariusze i strażacy odwiedzili obóz harcerski w miejscowości Surowe.

Mundurowi przekazali harcerzom wiele cennych uwag dotyczących bezpieczeństwa. Podkreślali, na co należy zwrócić uwagę i jakich zachowań unikać podczas korzystania z uroków wakacyjnego wypoczynku. Uczestnicy dowiedzieli się, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, czy w lesie. Mundurowi przekazali również instrukcje, jak zachować się w sytuacji pogorszenia warunków pogodowych, np. burz czy ulew.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Ostrołęccy policjanci odwiedzili także dzieci w 'Kultowni” oraz w Białobieli i Zawadach, w Durlasach rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas zabezpieczania rajdu rowerowego, w którym uczestniczyli seniorzy z powiatu ostrołęckiego.

Spotkania będą kontynuowane do końca wakacji.

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex