-2.8 C
Ostrołęka
poniedziałek, 6 lutego 2023 r.

Konkurs z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

REKLAMA

Prezydent Miasta Ostrołęki ogłosił otwarty konkurs ofert z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Wnioski składać można do 8 lutego br. do godz. 16. Łączna pula środków przeznaczona na dotacje to 500 000,00 zł.

W konkursie wyodrębniono trzy kategorie:

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

1) organizacja lokalnych inicjatyw kulturalnych i przedsięwzięć artystycznych, w tym wydarzeń związanych z rocznicą 650-lecia Miasta Ostrołęki;

2) podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji regionalnej i narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej;

3) działalność edytorska i wydawnicza popularyzująca wiedzę o dziejach Miasta i losach jego mieszkańców oraz upowszechniająca dorobek ostrołęckich twórców, w tym wydarzeń związanych z rocznicą 650-lecia Miasta Ostrołęki.

Ze względu na rocznicę 650-lecia Miasta Ostrołęki szczególnie ważna będzie realizacja zadań tematycznie z nią związanych.

Warunkiem otrzymania dotacji jest poprawne rozliczenie poprzednich zadań publicznych jeśli takie były realizowane przez podmiot ubiegający się o dotację.

Wybór ofert nastąpi do 8 marca br.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex