14.4 C
Ostrołęka
środa, 4 października 2023 r.

Konkurs na rozwój miejskiej biblioteki z nagrodą pieniężną

REKLAMA

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza wszystkie osoby pełnoletnie do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji rozwoju czytelnictwa i bibliotek w Ostrołęce.

Jeśli masz wizję na to, jakie działania należy podjąć, by biblioteka stała się centrum aktywności życia społeczno-kulturalnego, miejscem bez barier integrującym środowisko lokalne, przyjaznym dla wszystkich mieszkańców miasta, w którym będą oni mogli realizować swoje zainteresowania, twórczo spędzać wolny czas, zdobywać wiedzę oraz korzystać z różnych form kulturalnych ta propozycja jest dla ciebie.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić swoje pomysły w formie pracy pisemnej. W pracy należy przedstawić w jaki sposób autor zamierza m.in.: rozszerzyć działania biblioteki we współpracy ze szkołami i organizacjami pozarządowymi, zachęcić kolejnych mieszkańców do korzystania z zasobów biblioteki, organizować spotkania, warsztaty, targi książki i festiwale literackie, pozyskiwać środki ze źródeł publicznych innych niż Miasto Ostrołęka oraz promować bibliotekę i czytelnictwo.

W konkursie zostanie przyznana jedna pieniężna nagroda główna w wysokości: 3.000,00 zł, komisja może przyznać również nagrody wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych lub finansowych.

Prace należy składać do 31 maja w Kancelarii Urzędu Miasta Ostrołęki, pl. gen. Józefa Bema 1 lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres skrytki ePUAP: /umostroleka/skrytka.

Szczegóły na www.ostroleka.pl.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex