-2.8 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 stycznia 2022 r.

Kolejni kierowcy ukarani mandatami za swoją niebezpieczną jazdę

REKLAMA

Tylko podczas minionego weekendu dwóch kierowców, którzy nie stosowali się do przepisów ruchu drogowego przekonało się o tym, jaki jest nowy taryfikator.

W sobotni wieczór w Dylewie na odcinku drogi krajowej nr 53 kierowca Volkswagena wyprzedzał na oznakowanym skrzyżowaniu osobową Toyotę, którą kierowała 24-latka. Kobieta wykonywała manewr skrętu w lewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 22-letni kierowca Volkswagena został ukarany zgodnie z obowiązującym taryfikatorem mandatem w wysokości 2000 złotych. Dodatkowo do jego konta kierowcy zostało dopisanych 6 punktów karnych.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Kolejny kierowca naruszył przepisy dotyczące dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Kierujący Volvo przekroczył prędkość ponad dwukrotnie. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi. Dodatkowo na okres 3 miesięcy zostały mu zatrzymane uprawienia do kierowania.

Policja apeluje o ostrożną jazdę i odpowiedzialność na drodze. Odpowiadamy nie tylko za bezpieczeństwo swoje, ale także innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex
()
x