15.6 C
Ostrołęka
środa, 7 czerwca 2023 r.

Kobieta wezwała patrol na interwencję…i trafiła do policyjnej celi

REKLAMA

Mieszkanka gminy Zabrodzie trafiła do policyjnego aresztu po tym, jak znieważyła i naruszyła nietykalność cielesną policjantów. Groziła mundurowym. Teraz o losie 32-latki zdecyduje sąd.

W miniony weekend dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie od kobiety, że na posesji w miejscowości Podgać została pobita przez mężczyznę. Miała krwawić. Kiedy na miejsce dotarli funkcjonariusze wyczuli od niej silną woń alkoholu. Kontakt był utrudniony. Kobieta nie miała żadnych obrażeń. W trakcie interwencji była pobudzona.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Policjanci prosili, aby uspokoiła się i wyjaśniła, co się stało. W pewnym momencie 32-latka przelała złość na mundurowych. Kobieta została obezwładniona i zatrzymana. W trakcie przejazdu do komendy groziła policjantom. 32-latka odmówiła badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, została pobrana jej krew do badań laboratoryjnych.

Mieszkanka gminy Zabrodzie w poniedziałek usłyszała prokuratorskie zarzuty znieważania i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, a także wywierania wpływu na czynności policjantów. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex