0.3 C
Ostrołęka
sobota, 27 listopada 2021 r.

Klangor pierwszym oficjalnym artystą ostrołęckiego Finału WOŚP

REKLAMANOWY-SALON-IVECO-W-OSTROŁĘCE-TARGOR-TRUCK

Zespół Klangor wystąpi podczas ostrołęckiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. To pierwsza kapela, o występie której informuje ostrołęcki sztab.

Klangor to rockowo-metalowy zespół z Warszawy, który stawia na wiarygodność, pasję i profesjonalizm bez sztucznej oryginalności. Formacja powstała w 2019 roku, a w jej skład wchodzą doświadczeni muzycy. Zespół prezentował się na wielu festiwalach i w konkursach odnosząc sukcesy: I miejsce na Cieszfanów Festiwal, finał konkursu Muzyka dla wszystkich, I miejsce w X edycji Festiwalu Rockowe Error oraz II miejsce i wyróżnienie w konkursie Zenka i Marchewy w radiu Kampus.

REKLAMA

Tegoroczny Finał WOŚP w Ostrołęce odbędzie się w hali imienia Arkadiusza Gołasia. Organizatorzy zapewniają o swoim zaangażowaniu. Atrakcje i dobra zabawa gwarantowana. Przyświeca im szczytny cel – zbiórka pieniędzy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat towarzyszą mu także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x