16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Jacek Gwiazda – wokalista i solista

REKLAMA

Jacek Gwiazda pochodzi z miejscowości Działyń. Uczył się w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Zachodniej. Jego początki związane z muzyką rozpoczęły się w Państwowej Szkole Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce, gdzie jako dziecko uczęszczał do klasy trąbki i fortepianu.

Pierwszy raz na scenie pojawił się w 2012 r. Wystąpił w programie Disco Star w telewizji Polo TV. Trafił do ćwierćfinału.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Muzyczną karierę rozpoczął w zespole Stereo. Nagrał płytę „Stereotypy”, którą wydała wytwórnia Lemon Records. W 2013 r. zespół wygrał konkurs ‘Młode Pokolenie’ w Kobylnicy, dzięki czemu wystąpił na żywo w telewizji Polo TV.

Jego solowa kariera rozpoczęła się w 2017 roku utworem ‘Jestem milionerem’, dzięki któremu zyskał duży rozgłos. Ma na koncie utwory takie jak ‘Gdy mówiłem kocham’, ‘Mówią, że zwariowałem’, ‘Dziwna Kaśka’, ‘Tylko Ty’, ‘W kolorze Twoich ust’.

Jacek Gwiazda wraz z zespołem – gitarzystą Pawłem i perkusistą Danielem prezentował się na największych festiwalowych scenach takich jak: OFMT Ostróda, Polo TV Hit Festiwal w Szczecinku, Disco pod Żaglami w Mrągowie, Gala Walentynkowa w Gdyńskiej Arenie, jak również w klubach grających muzykę Disco Polo, m.in. Discoplex A4, Explosion Club Warszawa, Club Taboo, Club Samba Przytuły, a także na licznych imprezach juwenaliowych i miejskich.

Prezentujemy najnowszy kawałek Jacka Gwiazdy “Puste słowa”

Premiera 20.07.2022 roku o godzinie 17.00 na kanale YouTube

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex