UKS Piątka Ostrołęka z medalami

Wpisany przez BKJ    poniedziałek, 31 maja 2021 10:38

Na pływalni Aquapark w Suwałkach odbyły się Międzynarodowe zawody pływackie o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, które były kolejnym sprawdzianem dla zawodniczek UKS Piątka Ostrołęka. Skład reprezentacji: Magda Kowalska, Oliwia Charewicz, Natalia Skórzewska, Zuzanna Zecer.

Najlepiej zaprezentowała się najmłodsza ostrołęcka zawodniczka Zuzanna Zecer, która trzykrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:40,41, na 50 m stylem motylkowym z czasem 43,65 oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 39,25.

Oliwia Charewicz stanęła na najniższym stopniu podium w konkurencji 50 m stylem dowolnym z czasem 30,30. Również zajęła dwa razy czwarte miejsce na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:17,66 oraz na 50 m stylem motylkowym z czasem 34:10 s. Oliwia rywalizując z zawodniczkami o rok starszymi ustanowiła we wszystkich swoich startach rekordy życiowe.

Magda Kowalska startowała na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:12,00 na 50 m stylem motylkowym 33,15 oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 30,50.

Natalia Skórzewska popłynęła na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:,32,90 (rekord życiowy), na 50 m stylem motylkowym z czasem 38,70 (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 35,10 (rekord życiowy) - -poinformował Andrzej Pyskło.