Sukces Badmintonistów


Sukces Badmintonistów
Wpisany przez BKJ    wtorek, 25 lutego 2020 13:54   22 lutego liczna grupa reprezentantów Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka wzięła udział w Ostrowskim Turnieju Badmintona. Zawodnicy wykazali się zaangażowaniem i determinacją czego owocem były ich bardzo dobre wyniki.


W grze pojedynczej mężczyzn nie miał sobie równych Kamil Woźniak. W finałowym pojedynku z reprezentantem Płocka wykazał się dużym spokojem i opanowaniem. Co w połączeniu z jego ofensywnym stylem gry przyniosło mu uznanie i zasłużony triumf. Trzecie miejsce zajął również reprezentant Ostrołęki – Roman Mierzejewski. W grach pojedynczych zagrali również: Krzysztof Studniarski, Michał Olszewski, Józef Dobkowski.

W grze podwójnej mężczyzn ostrołęczanie również wywalczyli podium. Wracająca do rywalizacji turniejowej, po przerwie spowodowanej kontuzją, para Leszek Dobkowski z Mariuszem Bacławskim zdobyli drugie miejsce. Kolejna para Krzysztof Studniarski i Józef Dobkowski pokazując bardzo dobrą grę wywalczyli trzecie miejsce. Leszek Dobkowski do drugiego miejsca w męskim deblu dołożył również srebrny medal w grze mieszanej.

Swój debiut turniejowy zaliczyły reprezentantki klubu Basia Rząsińska i Karolina Bacławska. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w dalszej rywalizacji i będzie motywacją do pracy nad poprawą swoich umiejętności.
 

 

facebook fan page