Udane starty ostrołęckiej SIÓDEMKI

Wpisany przez BKJ    środa, 15 stycznia 2020 12:24

W niedzielę 12 stycznia zawodnicy ostrołęckiej SIÓDEMKI startowali w Toruniu i Aleksandrowie Łódzkim.

Grupa trenera Dariusza Dąbrowskiego wzięła udział w halowym mityngu w Toruniu. Najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 1000 m zajęła 3 miejsce poprawiając prawie o 6 sekund swój rekord życiowy, który wynosi teraz 3:00,59 s. O ponad 5 sekund swoją 'życiówkę' na 600 m pobiła Izabela Marcińczyk przebiegając ten dystans w czasie 1:45,06 s. Także nowy rekord życiowy ustanowiła Karol Rogoziński, który 1000 m przebiegł w czasie 2:41,57 s.
Pozostałe wyniki: Karolina Golon – 49,85 s na 300 m, Aleksandra Kuklińska – 2:00,12 s na 600 m, Klaudia Pażych – 1:47,50 s także na 600 m oraz na tym samym dystansie Małgorzata Wierzbowska – 1:49,54 s.

W Aleksandrowie Łódzkim startowały zawodniczki trenera Marka Mierzejewskiego. 3 miejsce w trójskoku zajęła Wiktoria Pyskło – 10,08 m, 4 – Oliwia Budziłek – 9,71 m, a 5 Victoria Ejzemberg – 9,64 m. 7 miejsce w skoku w dal zajęła Małgorzata Gruz – 4,15 m, a 8 – Izabela Roicka - 4,13 m.