Pracujący weekend MKKK SHINKYOKUSHIN


Reklama
Pracujący weekend MKKK SHINKYOKUSHIN
Wpisany przez BKJ    środa, 11 grudnia 2019 12:20   W piątek 6 grudnia i w poniedziałek 9 grudnia zawodnicy MKKK uczestniczyli w seminarium z Mistrzem Świata Open z 2007 roku sensei Takayuki Tsukagoshi, który prowadził treningi w Konstancinie -Jeziorna w klubie IPPON i w BKKK w Warszawie wraz z  Wicemistrzem Świata Open z 2019 roku sensei Maciejem Mazurem.

7-go grudnia w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej KOKORO CUP, który j wygrał sensei Marek Odzeniak z BKKK. Jednym z sędziów  był sensei Artur Prusiński z Ostrołeki, natomiast sensei Marian Zając brał udział w pokazie technik dozwolonych i niedozwolonych. Dodatkowo sensei Grzegorz Dębowski otrzymał z rąk shihan Mariusza Mazura czarny pas, który wraz z certyfikatem został przysłany z Japonii.

W niedzielę w Warszawie odbyła się pierwsza edycja KOKORO CUP JUNIOR. Na  zawodach, w międzynarodowej obsadzie, bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki MKKK Shinkyokushin: Helena Mieczkowska zajęła drugie miejsce, a Iza Piskorek  trzecią lokatę. Zawodniczkom sekundowali sensei Kinga Przybyłek i sensei Marian Zając, a jednym z sędziów był sensei Wojciech Domański.

Przed drużyną MKKK SHINKYOKUSHIN Puchar Polski we Włocławku.

fot. MKKK i Maciej Sitek

galeria zdjęć
 

 

facebook fan page