Tegoroczni maturzyści dalej trenują


Tegoroczni maturzyści dalej trenują
Wpisany przez BKJ    wtorek, 29 października 2019 11:41   


Kilkoro zawodników ostrołęckiej SIÓDEMKI, którzy w tym roku zdali maturę podjęło studia, większość z nich będzie kontynuowała swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach.
 
Paulina Pilarska (trener Marek Mierzejewski), studiuje Dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ w Poznaniu, gdzie będzie trenować z trenerem Robertem Rajewskim.
Magdalena Lenkiewicz (trener Marek Mierzejewski) jest studentką Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim.
Marta Łada (trener Marek Mierzejewski) studiuje Zarządzenie Modą na University of the Arts London w Anglii i niestety (mamy nadzieję, że na razie) zakończyła karierę sportową.

W dalszym ciągu w SIÓDEMCE trenują:
Martyna Budziłek (trener Dariusz Dąbrowski) – studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytetecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Kornelia Suchecka (trener Marek Mierzejewski) – studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Karol Rogoziński (trener Dariusz Dąbrowski), który podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Od 4 lat ostrołęcki trener Marek Mierzejewski jest także trenerem klubowym Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), który w ubiegłym roku zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w trójskoku. Od końca kwietnia tego roku z trenerem Mierzejewskim podjął współpracę Dawid Krzemiński z RLTL ZTE Radom – aktualny Mistrz Polski w trójskoku i skoku w dal, a ostatnio trenuje z nim także Mateusz Grzelak z MUKS Płock.
Trener Mierzejewski współpracuje także z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc Zaplecze Kadry Narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.

 

facebook fan page