Prezydent wręczył stypendia sportowe

Prezydent wręczył stypendia sportowe
Wpisany przez BKJ    piątek, 15 lutego 2019 13:13   



Prezydent Łukasz Kulik wręczył dwudziestu młodym ostrołęczanom, którzy osiągnęli  pierwszą lub mistrzowską klasę sportową stypendia na 2019 rok. Spotkanie obyło się 13 lutego w Urzędzie Miasta.

Prezydent podziękował zawodnikom i trenerom za zaangażowanie, pogratulował osiągniętych wyników i zapowiedział prace nad systemem stypendiów sportowych na kolejne lata.

Gratyfikacje trafiły do zawodników MKKK, OKKK, OKLA, UKS Siódemka, UMKS Victoria oraz Sekcji Pływania Narew.

Lista stypendysta sportowych


1. Łukasz Kołodziejski – MKKK - brąz Mistrzostw Polski Juniorów w kumite +80 kg – I klasa sportowa
2. Oliwia Sobiech – MKKK - brąz Mistrzostw Polski Juniorów w kumite +80 kg - I klasa sportowa
3. Krzysztof Modzelewski - MKKK - brąz Mistrzostw Polski Juniorów w kumite +80 kg - I klasa sportowa
4. Iza Piskorek -  MKKK – złoto Pucharu Polski Młodziczek w kumite -65 kg -  I klasa sportowa
5. Olga Boruch - MKKK - brąz Pucharu Polski Juniorów w kumite -55 kg -  I klasa sportowa
6. Natalia Nalewajk -  MKKK - srebro Mistrzostw Polski Juniorów w kumite -55 kg –  klasa mistrzowska
7. Patryk Wekwejt – OKKK - srebro Mistrzostw Polski Juniorów Mł. w kumite -50 kg -  klasa mistrzowska
8. Paweł Goździewski - OKKK - złoto Pucharu Polski Młodzików w kumite -47 kg - klasa mistrzowska
9. Dominika Pyskło - OKKK - srebro Mistrzostw Polski Seniorek w kumite -60 kg -  klasa mistrzowska
10. Szymon Niziński - OKKK - srebro Mistrzostw Polski Juniorów w kumite -60 kg -  klasa mistrzowska
11. Jakub Niziński - OKKK - złoto Pucharu Polski Juniorów w kumite -70 kg -  klasa mistrzowska
12. Mateusz Kukuć -  OKKK - złoto Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kumite -60 kg - klasa mistrzowska
13. Beata Opęchowska – OKKK - złoto Mistrzostw Polski Seniorek w kumite +65 kg -  klasa mistrzowska
14. Bartłomiej Załuska – OKKK - brąz Pucharu Polski Juniorów Młodszych -65 kg - I klasa sportowa
15. Damian Niedźwiecki – OKLA - srebrny medal Mistrzostw Polski U-20 w pchnięciu kulą - I klasa sportowa
16. Oskar  Żebrowski – OKLA  - piąte miejsce Halowych Mistrzostw Polski U20 w pchnięciu kulą -  I klasa sportowa
17. Marta Łada - UKS Siódemka - czwarte miejsce Mistrzostwa Polski Juniorek w trójskoku - I klasa sportowa
18. Kornelia Suchecka -  UKS Siódemka - czwarte miejsce Halowe Mistrzostwa Polski w skoku w dal -  I klasa sportowa
19. Oliwia Waszkiewicz - UMKS Victoria - brąz Mistrzostw Polski Juniorek w boksie w kategorii -81 kg - I klasa sportowa
20. Angelika Wikieł - Sekcja Pływania Narew - dwa srebrne i brązowy medal Mistrzostw Polski -  I klasa sportowa.

 

facebook fan page